Kim jesteśmy?

Jesteśmy dedykowaną agencją strategii lojalnościowej. Tajemnica skuteczności budowanych przez nas programów lojalnościowych tkwi w strategiach działań wzmacniających relacje z klientami. Wierzymy w zindywidualizowane podejście do każdej z marek – uwzględniające jej charakter, obecną pozycję na rynku, planowane kierunki rozwoju oraz specyfikę jej klientów.

Po pierwsze, we Freebee każdy z tworzonych programów jest jedyny w swoim rodzaju. Każdy z projektów przygotowujemy „szyjąc na miarę”. Bespoke loyalty programs – oto nasze podejście.

Po drugie, przygotowujemy programy dynamiczne, moderowane, z otwartą formułą – oparte o ciągłą interakcję z ich uczestnikami.

Po trzecie, indywidualne programy marek mają wspólny fundament – opartą o autorską technologię infrastrukturę Platformy Freebee.

Po czwarte, Takie rozwiązanie daje partnerom możliwość dotarcia z komunikacją do bazy Freebee. Nie tylko utrzymujemy dotychczasowych klientów, ale pomagamy też zdobywać nowych!

Nasze podejście

Punkt startu jest najważniejszy – o tym jesteśmy przekonani. Właściwie opracowana strategia programu powinna uwzględniać każdy z obszarów Twojego biznesu, który może mieć wpływ na lojalność klientów. Dlatego proponowane przez nas rozwiązania zawsze są konsekwencją rzetelnej analizy bieżącej sytuacji marki i jej klientów. Tylko integracja różnorodnych działań w ramach spójnej strategii lojalnościowej pozwoli na uzyskanie odpowiedniej synergii, która zwiększy efektywność programu i pomoże realizować cele biznesowe.

Wykres poziomyWykres pionowy

Zintegrowane
strategie lojalnościowe

Jesteśmy przekonani, że solidne ramy strategiczne, opierające się na wiedzy o kliencie (Customer Inteligence) oraz analizie otoczenia rynkowego marki, są warunkiem koniecznym do osiągniecia sukcesu.

Tworząc indywidualne strategie lojalnościowe dla marek, w optymalny sposób dobieramy i integrujemy rozwiązania z obszarów: zarządzania doświadczeniami klientów (Customer Experience Management), zaangażowania klientów w działania marki (Customer Engagement Managament) – tworząc indywidualną dla Twojej marki, kompleksową strategię lojalnościową (Customer Loyalty Strategy), która pozwoli na zbudowanie — autentycznych, korzystnych dla obu stron i trwałych — relacji z klientami.

krok 1
krok 2

Efektywne
programy lojalnościowe

Opracowujemy programy lojalnościowe, których skuteczność może być śledzona od początku ich funkcjonowania, zapewniając całkowicie wymierny zwrot z inwestycji.

Naszą pasją jest rozwijanie propozycji efektywnych zmian biznesowych przynoszących oczekiwane rezultaty. Koncentrując się na wynikach, dbamy o to, by każda złotówka przeznaczona na program przyniosła zysk.

Prowadzenie
moderowanie i optymalizacja

Zdajemy sobie sprawę, że każdy punkt styku klienta z marką może mieć istotny wpływ na jego lojalność. Dlatego podejmujemy się całościowego spojrzenia na procesy, w które klienci są zaangażowani, by zaproponować ich optymalizację. Celem jest podniesienie wartości klienta i zwiększenie jego CLV (Customer Lifetime Value). Dlatego przygotowywane przez nas programy są dynamiczne, moderowane i z otwartą formułą – oparte o ciągłą interakcję z ich uczestnikami.

krok 3

Nasz zespół

We Freebee stawiamy na wysokie kompetencje, specjalizację i zgranie zespołu. Unikalne projekty powstają dzięki indywidualnym umiejętnościom i współpracy całego teamu. Znajdziesz wśród nas m.in. ekspertów z dziedziny: marketingu lojalności, wiedzy o kliencie, analizy danych, nowych technologii. Doświadczenie, ale i umiejętność wychodzenia poza utarte schematy, inicjatywa i determinacja, to cechy naszego zespołu – dynamicznego i skutecznego. Otwartość na nowe możliwości oraz dystans do typowych rozwiązań są cechami, które cenimy, pielęgnujemy i zachowujemy od początku istnienia firmy.

Zapytania New Business

Zawsze nas cieszy, gdy słyszymy o firmach, które chcą rozwijać wartość swoich klientów (CLV) i budować prawdziwą lojalność.
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Twoja firma może współpracować z Freebee

Napisz do nas Zapytania New Business